KEO.com.tr Nedir?

keo.com.tr Nedir?
KEO.com.tr Nedir?

keo.com.tr Türkiye’nin ilk “Dijital Emlak Odası” web sitesidir. Mülkiyeti Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KEO)’ya aittir.

Kurallar ve yönetmeliklere aykırı davranan kişilerin yarattığı yanlış mesleki algının silinip, yerine saygın meslek algısının oluşturulması için faaliyetlerimizi dijital ortama ve nitelikli bir işbirliği platformuna taşıdık. TKGM tarafından hayata geçirilen Web Tapu gibi uygulamalara da pilot il olmayı başaran KEO, “Dijital Dönüşüm” konusunda da sadece Kocaeli için değil, yine Türkiye’ye örnek olacak bir konuda liderlik yapmaktadır.

Keo.com.tr web sitesinin amacı, hem sadece KEO üyesi ofisleri bir arada dijital ortama taşımak, meslek hakkında doğru bilgi ve haberlerin paylaşılmasını sağlamak ve hem de Kocaeli halkına üyelerimize ait gayrimenkulleri güvenli ticaret ortamında ulaştırabilmektir.

Web sitesinde sadece KEO’ya üye olan emlak ofisleri ve danışmanları bulunur. Yine sadece, üye ofislere ait gayrimenkuller listelenir. Bu sayede mesleğe layık şekilde çalışan üye ofislerimizin, yasalara uygun olmayan ortam ve yöntemlerle çalışan kişilerden ayrıştırmak daha kolaylaşması hedeflenmektedir.

Zaman içinde verilecek eğitimlerle birlikte; mesleğin çok daha bilgi seviyesi yüksek ve nitelikli kişilerce tercih edilen bir prestij mesleği haline gelmesi hedeflenmektedir.

İçinde bulunduğunuz web sitenin arkasında; üyelerimizi bir araya getiren CRM ve Intranet çözümü bulunmaktadır. Bu sayede tüm üyelerimiz tek bir ortamda hem portföylerini, hem alıcı ve satıcı müşterilerini, hem de takip ettikleri işlemleri yönetmektedirler. Kurmuş olduğumuz altyapı, üyelerimizin işlerini kolaylaştıracak şekilde Hürriyet Emlak, Milliyet Emlak, EmlakJet, Zingat ve Emlaktown gibi ilan sitelerine ve üyelerimizin kendi ofislerine ait web sitelerine tek tıkla entegre şekilde çalışmalarını sağlarken, zaman ve kontrol sağlamaktadır. Ofis telefon santralından, SMS ve Email kampanyalarına, gayrimenkul değerleme raporlarından, finansal kredilere ve sigorta poliçelerine kadar tüm ihtiyaçlar tek platformdan sağlanacaktır.

Kocaeli’mize ve üyelerimize hayırlı olması dileklerimizle,

Saygılarımla,
Ahmet Pekin
Yönetim Kurulu Başkanı
Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası