Emlakçılara e-dönüşüm Semineri...


Kocaeli Ticaret Odası Burhan Kasım Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programa Kocaeli Emlakçılar Odası (KEO) Başkanı Alpay Hacıoğlu, Türkiye Kayıtlı Elektronik Posta (TÜRKKEP) Bölge Müdürü Emre Baydemir, Kocaeli Emlakçılar Odası yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda emlakçı katıldı. Programda TÜRKKEP Bölge Müdürü Emre Baydemir , “e-fatura hizmetleri ve servisleri” konusunda sunum gerçekleştirdi.

“DÜZENLEMELER HAKKINDA BİLGİ ALACAĞIZ”
Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, “Sorumluluk bilinci içerisinde buraya gelen tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni düzenlemeler hakkında bilgi almak için buradayız. E-imza, e-fatura, e-arşiv konuları hakkında bilgileneceğiz. TÜRKKEP devlet bünyesinde yetkili firmalardan birisi. Sektörde öncü olma yönünde hareket ediyoruz” dedi.

8 ŞUBAT’TA BİR SEMİNER DAHA VAR
Hacıoğlu sözlerini, “8 Şubat’ta da mesleğimize katkı sunma anlamında eğitmen Barış Kılıçarslan ile güzel bir eğitim programı gerçekleştireceğiz. Sizlerden bir ücret talep edilmeyecek. Bu etkinlik gerçekten çok önemli bir etkinlik olacak. Taşınmaz ticareti yönetmeliğiyle ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buradaki süre 31 Ağustos’a kadar uzatıldı” ifadeleriyle sonlandırdı.